Logo Green-tech GREEN-TECH M+H, s.r.o.®
ZAŘÍZENÍ PRO REGENERACI A LIKVIDACI
PRŮMYSLOVÝCH KAPALIN
www.green-tech.cz
Úvod
O nás
Membrány TAMI
Zařízení
Fotogalerie
Objednávka
Ke stažení
Kontakt
 Aktuální informace

!POZOR!
Změna adresy provozovny. Najdete nás na ulici Průmyslová 2087. Více info v kontaktech


Nacházíte se na novém webu firmy, stránky byly zprovozněny 16.5.2007. Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni.

!POZOR!
Změna kontaktního e-mailu na greentech@green-tech.cz Děkujeme za pochopení.
počítadlo
Charakteristika
Oblast využití
Vlastnosti
KERAMICKÉ MEMBRÁNY - TAMI®
pro Crossflow Mikro-, Ultra- a Nanofiltraci tekutých médií
Charakteristika

TAMI Industries nabízí keramické trubkové membrány InsideCéRAM® pro Crossflow Mikro-, Ultra- a Nanofitraci tekutých médií, od laboratorních jednotek až po průmyslné aplikace. Dodávají se ve standartních rozměrech: průměr 10 a 25 mm, délka 1200 mm. Na přání zákazníka je možné upravit délku případně i průměr.
Nekruhový průřez kanálků nabízí maximální filtrační plochu připadající na jednu membránu a vede k optimálnímu uspořádání vztahu filtrační plochy k potřebnému prostoru.
Na nosiče s vysokou porozitou, zhotovených ze směsi oxidů hliníku, titanu a zirkonu, je nanesena vrstva aktivní keramické membrány. Ta je v závislosti na dělící schopnosti zhotovena z oxidů titanu nebo zirkonu.
Popis činnosti

InsideCéRAM® membrány pracují na principu křížového toku (crossflow filtrace). Aktivní část- membrána je na nesena na vnitřním povrchu kanálků. Surovina se přivádí dovnitř, přičemž permeát prochází přes membránu k povrchu nosiče vlivem tlakového rozdílu. Všechny částice, jejichž průměr je větší než průměr pórů membrány, jsou zadržovány. Proud kapaliny vytváří na stěnách smykovou sílu, která zadržované částice kontinuálně odstraňuje z povrchu membrány.
Membrány jsou umístěny v plášti z ušlechtilé oceli. Specielně vyvinutý těsnící systém poskytuje značnou bezpečnost během procesu a optimální ochranu membrán.